Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EUROE-COM Trading za MK Moto Guzzi Slovenija

Go down

EUROE-COM Trading za MK Moto Guzzi Slovenija Empty EUROE-COM Trading za MK Moto Guzzi Slovenija

Objavlja  Strom Pon 2 Sep - 11:17

Danes sem dobil sledeč mail... mogoče kdo kaj najde zase:


Predstavitev podjetja EUROE-COM Trading za MK Moto Guzzi Slovenija

Robert Stefanc


to bcc: me
Euroe-Com Trading GmbH
Franz Schubert Strasse 17,
2345  Brunn am Gebirge, Austrija
Tel: +43-2236-205559
Fax: +43-2236-864650
E-pošta: info@eutrade.si
Spletna trgovina: www.eutrade.si


September 02, 2013


MK Moto Guzzi Slovenija




Spoštovani,



Predstavljam Vam Euroe-com, ki je trgovsko podjetje, ustanovljeno v Avstriji leta 2002 in je specializirano za prodajo motornih koles in
sorodnih izdelkov iz naše spletne trgovine (www.eutrade.si).

Zagotavljamo odlične Evropske izdelke preko interneta neposredno do končnih uporabnikov po najboljši možni ceni.
Poslujemo kot pooblaščeni distributer za Evropski in japonski trg s številnimi evropskimi izdelki, ki imajo priznane blagovne znamke.

Zaradi naše uspešnosti smo se odločili, da bomo oskrbeli tudi Slovenski trg z najboljšo možno kakovostjo in ceno izdelkov v sodelovanju z Vami.

        Mi nudimo:
   Največjo ponudbo motorističnih produktov iz spletne trgovine ( www.eutrade.si) za Slovenijo,
   trenutno 18.000 produktov  in v celoti več kot 140.000.
   Visoko kakovost in konkurenčne cene ponujenih produktov.
   Hitra dostava iz centralnega skladisča v Austriji, ki dobavlja distribucijsko mrežo v različnih državah.
  Pomoč pri izbiri in iskanju pravega produkta.
  Široko območje ponudbe:

Oblačila: Motoristične jakne, hlače, usnjene kombinezone, motoristične rokavice, oblačila za prosti čas, ledvične pasove,
                 dežna oblačila, zaščito telesa, podkape, funkcionalno perilo, usnjene brezrokavnike, ogrevana oblačila…

Obutev: Racing škornje, touring škornje, obutev za prosti čas, ženske škornje, rezervne dele…

Čelade: Integralne čelade, preklopne in multifunkcijske čelade, jet čelade, kros čelade, dodatne opreme, rezervne dele, očala…

Motorna oprema: Spojlerje, blatnike, nosilce, racing zaslone, kazalnike, vetrobranska stekla, crash zaščitnike…

Motoristični dodatki: Ročaj krmila, stopalke, tank nalepke, smerokaze, uteži krmil, krmila, zaščite motorja, ročice sklopk/zavor,
blažilnike krmila, ogledala, nosilce kovčkov in plošč, izpušne sisteme, centralna stojala, karbonske dodatke, nosilce registrske tablice…

 

Opravičujemo se Vam v naprej, ker zaradi ogromnega števila produktov na naši spletni trgovini ( www.eutrade.si) nismo mogli informacije
v celoti prevesti v Slovenski jezik in je trenutno še v procesu prevajanja.

Odgovoren sem za marketing in prodajo na Slovenskem tržišču, zato se lahko za karšnekoli informacije obrnite na mene.

Menim, da bi bilo skupno sodelovanje v obojestransko korist.

V pričakovanju vašega odgovora.

Hvala za Vaš čas in pozornost.



S Spoštovanjem,



Robert Štefanc

Vodja regionalnega trženja in prodaje v vzhodni Evropi

Tel: +43-2236-205559
Fax: +43-2236-864650
Spletna trgovina: www.eutrade.si
E-pošta: info@eutrade.si

Copyright © 2010, 2012, 2013 by Euroe-Com Trading GmbH
Strom
Strom

Število prispevkov : 787
Join date : 25/11/2009
Age : 45
Kraj : Ljubljana

https://guzzi.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu