Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vtisi iz dnevnih voženj

3 posters

Go down

Vtisi iz dnevnih voženj Empty Vtisi iz dnevnih voženj

Objavlja  damian Tor 3 Apr - 11:15

V to temo dadajte kam ste se peljali. zraven dodajte kako fotko.

2. 4. sva šla s kolegom en krog na Vodice, Podgorje, Kamnik, Domžale pa nazaj. Cca 50 km. Čeprav je blo sonce, me je zeblo skoz rokavice.

Viva guzzi.
damian
damian

Število prispevkov : 234
Join date : 25/11/2009

Nazaj na vrh Go down

Vtisi iz dnevnih voženj Empty Bela krajina

Objavlja  kofi Tor 19 Jun - 18:14

Danes skok do Kolpe.
Moja Nevada dobro pozna dolenjske in belokranjske ceste, saj so ji pisane na "kožo". Cesta je lepa in ovinkov tu ne zmanjka. Štart: Litija-Ivančna gorica-Straža in nato proti Črnomlju. Pred Črnomljem sem zavil levo v smeri Metlike. Tam se splača ustaviti na izviru Krupe. Je lepo Very Happy . V kampu Podzemelj sem si privoščil kavico in sladoled. Kolpa je letos že dosegla 25 stopinj, trenutno pa se je shladila in je premrzla za moje stare kosti. Malo naprej je gostilna Kapušin (v kraju KRASINEC)kjer se dobro je za razumno ceno. Najlepši del poti zame je cesta od Črnomlja do Kočevja. Pokrajina je čudovita in medvedi že vedo zakaj so tukaj doma Laughing V Kočevju kratka pavza in potem motoristom dobro poznana cesta Kočevje-Dvor. Če se tam potepate čez vikend se lahko v kraju Lašče okrepčate z odojkom v gostilni ob cesti. V Žužemberku zavijem desno v smeri Trebnjega in gass.. proti Litiji. Na števcu je pokazalo 230km.

Guzzi je zakon Very Happy
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Nazaj na vrh Go down

Vtisi iz dnevnih voženj Empty Re: Vtisi iz dnevnih voženj

Objavlja  mtvist Čet 21 Jun - 9:52

Živ,

resnično, guzzi se odlično počuti v Beli krajini. Vsako leto ena lokacija našega podjetja organizira mototuro in tokrat smo bili na vrsti ponovno Slovenci. V družbi nas je bilo 10 Slovencev in 8 Nemcev. Nastanjeni smo bili v mobilnih hiškah v kampu Podzemlje. V petek tura ob Kolpi do Osilnice - Kočevje-Dvor-Črnomelj (obisk tovarne Akrapovič). Sobota pa Črnomelj - Dolenjske Toplice - Novo mesto - Kostanjevica - Krško - Laško - Celje - Žalec fontana - Izlake - Litija - Žužemberk - Črnomelj. Bilo je res fino in tudi vreme nam je služilo. Kot vedno se najde en z motorjem, ki ima tehnične težave in Nemci kot vedno rečejo, a ni so bile vedno z težave z Moto Guzzijem - pa jih samo iz pod čela pogledam pa jim povem, da do sedaj so bile vedno težave z njihovimi japonskimi motorji (kot zanimivost samo en nemški kolega vozi BMW ostali imajo Japonce). Obrnil cca. 730 km.Vtisi iz dnevnih voženj Img_4110
Vtisi iz dnevnih voženj Img_4111
mtvist
mtvist

Število prispevkov : 18
Join date : 07/12/2009
Age : 46
Kraj : Naklo

Nazaj na vrh Go down

Vtisi iz dnevnih voženj Empty Re: Vtisi iz dnevnih voženj

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu