Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pomoč pri nakupu Breve 1100

2 posters

Go down

pomoč pri nakupu Breve 1100 Empty pomoč pri nakupu Breve 1100

Objavlja  portatilus Tor 28 Mar - 12:24

Pozdravljeni
Sem svež na forumu in po slabi dekadi pavze, me je ponovno zamikalo uživanje na dveh kolesih. Pred pavzo sem bil pristaš športnih japoncev in sem jih tudi kar nekaj prevozil (cbr 600, ninja 1000, gsxr 1000, itd)... No sedaj sem si zaželel nekaj letom primernega in sem se zagledal v krasno Brevo ki se prodaja na avto.net.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18195666&display=MotoGuzzi%20Breva%201100

V kolikor jo kdo pozna, bi prosil za kakšno informacijo in nasplošno, na kaj moram biti pozoren ob nakupu Guzzija.
Hvala in srečno na cesti
Jure

portatilus

Število prispevkov : 1
Join date : 28/03/2023

Nazaj na vrh Go down

pomoč pri nakupu Breve 1100 Empty Re: pomoč pri nakupu Breve 1100

Objavlja  kofi Sre 29 Mar - 21:18

Pozdravljen, Guzziji so na splošno dobri motocikli. Kot pri vseh imajo tudi kakšno hibo.. mene so vedno pripeljali domov Very Happy Breve žal nisem imel tako, da upam, da ti o njej napiše kdo iz skupine ki ima izkušnje z njo. Slišal sem, da so pri določenih letnikih crkavali števci. Vsi se lepo peljejo in s svojo podobo izstopajo ter vedno pritegnejo poglede. So pa to drugačni motorji od Japoncev.. imajo dušo, ki ti privabi nasmeh in zadovoljstvo, včasih pa znajo tudi malo ponagajati, kar tako brez pravega vzroka, vendar takoj ko vžge in ti ušesa napolni značilen Guzzi zvok je vse pozabljeno Very Happy
Pojdi pogledat, naredi kak krog in takoj ti bo jasno če je to motor zate.

Lep pozdrav, se vidimo na cesti.
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu